Мер Черкас просить підрядників продовжити ремонти в ОСББ

Мер Черкас просить підрядників продовжити ремонти в ОСББ

Анатолій Бондаренко просить підрядників продовжити ремонти в ОСББ. Відповідне звернення опубліковане на сайті Черкаської міськради.

“У силу ситуації, яка склалася в Черкасах з бюджетом, під загрозою опинилися ремонти в низці об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

На жаль, досі зміни до головного кошторису міста, які депутати ухвалили на сесії 22 серпня більшістю голосів, лишаються заблокованими. Саме тоді ми додали кошти, яких бракувало, на співфінансування черкаських ОСББ.

Натомість у результаті маємо 82 будинки, де заплановані роботи з капітального ремонту ліфтів, внутрішніх мереж, покрівлі, утеплення фасадів, заміни вікон, але через судове рішення ми не можемо допомогти їм із фінансуванням. Загалом йдеться про понад 13 мільйонів гривень.

Тож хочу попросити всіх підрядників, які виконують роботи в ОСББ, із розумінням поставитися до ситуації, що зараз склалась у Черкасах. Віднайдіть можливості та завершіть розпочаті роботи в повному обсязі.

У свою чергу запевняю вас, що ми разом із депутатами, що підтримують розвиток ОСББ, зробимо все можливе, аби ви отримали свої кошти ще в цьому році!”, – ідеться у зверненні.

Залиште коментар