Мер Черкас привітав учнів та вчителів 17-ї школи з ювілейним Днем знань (фоторепортаж)

Мер Черкас привітав учнів та вчителів 17-ї школи з ювілейним Днем знань (фоторепортаж)

Черкаська загальноосвітня школа №17 сьогодні святкує 60 років з дня свого відкриття.

На свято завітав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин.

Директор ЗОШ №17 Дмитро Бунякін нагадав присутнім на святковій лінійці, що саме цього дня 60 років тому школа вперше відкрила свої двері для школярів і вперше відзначила День знань.

“Цього року вперше за шкільні парти сядуть 250 першокласників, з якими наші педагоги ділитимуться своїми знанням. Щиро вітаю з Днем знань усіх школярів, учителів, кожну родину, у якій є ті, хто навчається та навчає!” – сказав Дмитро Бунякін.

Усіх присутніх із початком навчального року та Днем знань привітав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко:

“День знань завжди світлий і радісний. Та, найбільш очікуваним святом він є для малечі, яка вперше переступить поріг школи. Це свято і для тих, хто знову сяде за парту та зробить черговий крок по довгій, але цікавій, повній відкриттів та досягнень, шкільній дорозі. Святковим цей день є і для вчителів, яким особлива подяка за те, що вони навчають наших дітей, виховують в них дух патріотизму, любові до рідного миіста та України”, – сказав Анатолій Бондаренко.

Він також наголосив на важливості розвитку галузі освіти у місті.

“Можна будувати будинки, асфальтувати дороги, висаджувати алеї, але якщо ми не будемо вкладати у галузь освіти, то ми не матимемо майбутнього. Інвестиції в освіту – це інвестиції в майбутнє. Бо майбутнє – це наші діти”, – підкреслив міський голова.

На згадку про цей святковий день усі “першачки” 17-ї школи отримали від мера подарунки – вітальні листівки із квитками у Черкаський міський зоопарк.

 

 

Залиште коментар