Мер Черкас відзначив кращих рятувальників (фото)

Мер Черкас відзначив кращих рятувальників (фото)

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначають День рятувальника – професійне свято всіх працівників ДСНС, встановлене указом президента в 2008 році, «враховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей».

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Примітно, що День рятувальника в Україні відзначають у день святкування православною церквою Ікони Божої Матері, званої «Неопалима Купина» (покровителька пожежних та рятувальників). За переказами, Бог з’явився Мойсеєві у вигляді куща терну, що горить, але не згорає, і покликав пророка до того, щоб вивести ізраїльтян з Єгипту.

В урочистостях, які з нагоди Дня рятувальника пройшли в Черкасах на території Державної пожежно-рятувальної частини №1, узяв участь міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

– Від імені громади міста Черкаси дозвольте привітати вас із Днем рятувальника – святом, що об’єднує людей мужніх професій – пожежних, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за забезпечення надійного захисту жителів нашого міста та Черкаського району. Дякую вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом, хоробрість і мужність, яку ви проявляєте під час несення служби. Від імені міської влади та громади нашого міста хочу запевнити, що та співпраця, яка розпочалася кілька років тому, триватиме і надалі. Ви, щоденно ризикуючи життям, стоїте на варті нашого спокою. А ми й надалі докладатимемо всіх зусиль, щоб умови, в яких проходить ваша служба, з кожним роком тільки покращувались, – привітав черкаських рятувальників Анатолій Бондаренко, вручивши кращим із них подяки міського голови.

Залиште коментар