Мер Черкас вимагає від «Черкаської ТЕЦ» дотримуватись плану проведення гідравлічних випробувань

Мер Черкас вимагає від «Черкаської ТЕЦ» дотримуватись плану проведення гідравлічних випробувань

Через значну кількість поривів на тепломережах, затримується проведення другого етапу гідровипробовувань у Черкасах. Про це сьогодні під час засідання виконавчого комітету повідомив голова правління ПрАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко, йдеться на сайті Черкаської міської ради.

За його словами, під час першого етапу перевіряли на міцність мережі Південно-Західного району та мікрорайону «Хімселище», вул. Чорновола та вул. Смілянської, де виникло 54 пошкодження. На сьогодні працівникам «Черкаської ТЕЦ» лишилось ліквідувати ще 16 поривів.

– Наші ремонтні бригади працюють без перерв і вихідних, аби оперативно усунути пошкодження. Стан мереж вкрай зношений і з кожним роком маємо гіршу ситуацію. Крім цього, доводиться витрачати чимало часу, аби виявити аварійну ділянку та здійснити розкопки, щоб дістатись пориву. Тому звертаюсь до жителів нашого міста з розумінням поставитись до таких вимушених незручностей у зв’язку з гідравлічними випробовуваннями. Ми робимо все можливе, аби швидше подати людям гарячу воду, – розповів Віктор Володимирович.

Натомість міський голова Анатолій Бондаренко акцентував увагу керівника підприємства на дотриманні графіків проведення гідравлічних випробовувань, по яких у «Черкаській ТЕЦ» йде вже суттєве відставання.

– Дайте чіткий план, аби люди знали, коли буде закінчено проведення першого етапу випробовувань, і в яких будинках коли конкретно з’явиться гаряча вода. Бо мешканці Південно-Західного району, «Хімселища» вже місяць терплять такі незручності і кінця-краю не видно. В оперативній службі «1505» «червоніють» телефони від таких дзвінків, до мене надходять десятки подібних звернень на особисті повідомлення. З таким відставання вже на першому етапі гідравлічних випробовувань, можна припустити, що ввійдемо в початок опалювального сезону без тепла. Як міський голова, цього категорично не допущу, – наголосив Анатолій Васильович.

Підтвердив проблеми з подачею гарячої води споживачам по мережам КП «Черкаситеплокомуненерго», де вже проведено перевірку, і керівник цього підприємства Павло Карась.

Зокрема, на відміну від «Черкаської ТЕЦ», КП «Черкаситеплокомунерего» дотримується графіку гідравлічних випробовування по своїм теплотрасам. І вже успішно здійснили перший етап. Проте подати тепло усім своїм споживачам, які живляться від розподільчих мереж, немає змоги. Оскільки теплоносій частково подається і через магістралі «Черкаської ТЕЦ», які зараз перевіряють.

Тому досить затяжну відсутність гарячої води в оселях змушені терпіти як споживачі Черкаської ТЕЦ, так і «Черкаситеплокомунаенерго».

За дорученням міського голови керівництво Черкаської ТЕЦ у найкоротший термін має надати графіки усунення поривів та підключення будинків до тепла, які будуть оприлюдненні на сайті Черкаської міської ради.

Залиште коментар