«Міська влада має простягнути руку допомоги дрібним підприємцям у цей непростий час», – Роман Діскант

«Міська влада має простягнути руку допомоги дрібним підприємцям у цей непростий час», – Роман Діскант

У Черкасах хочуть зменшити ставки єдиного податку для підприємців 1-ї та 2-ї груп. Це питання розглянули сьогодні під час засідання бюджетної комісії міської ради.

Голова фракції ВО «Батьківщина» Роман Діскант повідомив, що до нього звернулася черкаська міська профспілкова організація Черкаської обласної профспілки «Солідарність», яка представляє інтереси малого бізнесу. За їхніми словами, більшість ФОПів зараз не працюють, а за час простою змушені будуть заплатити єдиний податок в повному обсязі, інакше на них чекають штрафні санкції.

Роман Діскант запропонував на період карантину для тих підприємців, які не працюють, встановити ставку єдиного податку – 0, а після закінчення карантину на два місяці встановити вдвічі меншу від звичайної ставку єдиного податку.

«Ми маємо простягнути руку допомоги дрібним підприємцям у цей непростий час. Інакше вони просто можуть закритися, і ми залишимося без надходжень до бюджету, а люди – без роботи», – зазначив «батьківщинівець».

Колеги по бюджетній комісії підтримали пропозицію Романа Дісканта і дане питання винесуть на розгляд найближчої сесії міської ради, яка запланована на цю п`ятницю.

Залиште коментар