Міський голова Черкас вручив сиротам ключі від квартир (фото, відео)

Міський голова Черкас вручив сиротам ключі від квартир (фото, відео)

У Черкасах придбали квартири соціального призначення для дітей-сиріт. Тепер власне житло є у Даниїла Семченка і Сергія Матюшкіна-Матишина.

Урочисте вручення документів і ключів від однокімнатних квартир відбулося у Черкаській міській раді. Міський голова Анатолій Бондаренко виконав почесну місію та побажав хлопцям успіхів у житті.

– Я дякую працівникам департаменту житлово-комунального комплексу, департаменту соціального захисту населення і всім, хто доклав зусиль, щоб знайти цим дітям нормальні квартири за оптимальною ціною, щоб їм було жити комфортно. Черкаська міська рада і надалі турбуватиметься про поліпшення житлових умов малозабезпеченим громадянам. Тому що, на жаль, держава на сьогодні приділяє недостатньо уваги придбанню квартир і введенню в експлуатацію нового житла. Будемо по можливості вирішувати це питання, – зазначив Анатолій Бондаренко.

– У Черкасах 18 дітей-сиріт віком від 18 до 23 років. Саме на стільки осіб ми замовили кошти в держави. Місту Черкаси було виділено 949 тис. грн., яких вистачило на придбання двох квартир для дітей, які перші за списком. Усього на квартирному обліку у місті Черкаси перебуває 117 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – розповіла начальник відділу житлового обліку департаменту ЖКК Олена Мельнишина.

Хлопці, яким придбали квартири, щиро подякували усім причетним. Адже, за їхніми словами, дуже важко забезпечити себе житлом, одягом і харчуванням, коли не маєш сім`ї.

Вручення квартир відбулося відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877 ,,Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа”.

Вручення ключів від соціального житла

Опубліковано Черкаська міська рада Середа, 13 лютого 2019 р.

Залиште коментар