Міська влада співфінансує громадські роботи для безробітних

Міська влада співфінансує громадські роботи для безробітних

Майже 780 черкащан з початку року взяли участь у громадських роботах, які співфінансуються за  рахунок коштів міського бюджету Черкас та Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття.

Як повідомили у департаменті економіки та розвитку Черкаської міської ради, загалом цьогоріч на  ці потреби з міської казни  було використано більше 544 тисячі гривень, інформує прес-служба Черкаської міськради.

Така можливість передбачена міською програмою зайнятості населення на 2014-2018 роки та відповідними рішеннями виконавчого комітету про організацію громадських робіт, які ухвалюються щороку.

У зазначеному документі виконком затверджує перелік роботодавців та видів громадських робіт, які будуть проводитись у  поточному році за рахунок коштів міського бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Тоді як Черкаський міський центр зайнятості сприяє в організації та проведенні громадських робіт, відповідно до затвердженого переліку роботодавців та видів громадських робіт.

Цього року у рамках вищевказаної міської програми черкаських безробітних залучали на громадські роботи з облаштування благоустрою та утримання в належному стані територій, інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботу з документами, супровід та соціальне обслуговування осіб з вадами зору, які перебувають на обліку в організації Українського товариства сліпих, догляд за інвалідами та  особами похилого віку, соціальне обслуговування і адаптація незахищених верств населення.

Серед установ, які цього року  запрошували до себе на громадські роботи  були: департамент соціальної політики Черкаської міської ради, КП «Дирекція  парків», КП «Центральний стадіон», КП «Комбінат комунальних підприємств», Черкаська обласна організація товариства сліпих (УТОС), ГО «Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива», Черкаська благодійна організація людей, що живуть з ВІЛ/СНІД «Від серця до серця», Черкаське обласне відділення всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар