Міський голова Анатолій Бондаренко на собі протестував придбане для черкаської лікарні обладнання

Міський голова Анатолій Бондаренко на собі протестував придбане для черкаської лікарні обладнання

Сьогодні черкаські медики розпочали відзначати своє професійне свято. Головні подарунки людям в білих халатах зробила міська влада. До сьогоднішнього дня було завершено ремонт вестибюлю в Центрі ПМСД № 5 в Південно-Західному районі та придбано новий апарта УЗД для Третьої міської лікарні невідкладної допомоги. 

Передає кореспондент “ПроГоловне“.

“Новий вестибюль – це подарунок скоріше для пацієнтів нашого центру, ніж для медиків. Вільний простір, пастельні спокійні кольори інтер’єру, комфортність – усе це сприяє відповідному настрою людей, знімає психологічне навантаження перед візитом до лікаря”, – говорить директор Центру ПМСД Микола Тарасов.

Але персонал поліклініки радіє оновленню і охоче фотографується з міським головою, що завітав до них з нагоди свята.

Третій міській лікарні пощастило ще більше: тут відкрили новий апарат ультразвукової діагностики, закуплений  за кошти міського бюджету – 1,1 млн грн. Ним жителі міста зможуть скористатися безкоштовно.

“Це сучасний, досить вартісний і якісний апарат. Він має чотири датчики. За необхідності на ньому можна продіагностувати стан судин, черевної порожнини, зробити вагінальні обстеження і навіть обстеження суглобів”, – розповів головний медик Черкас Олег Стадник.

Міський голова одразу ж і протестував нове обладнання на собі, адже має проблеми з коліном через спортвину травму.

 

“Вирішив особисто протестувати нове обладнання, адже тривалий час мав проблеми із коліном”, –  повідомив міський голова у соцмережі згодом.

А безпосередньо у лікувальному закладі привітав медперсонал з професійним святом і запевнивЮ, що міська рад щороку дбатиме про оновлення технічної бази закладу.

Залиште коментар