Міський голова Анатолій Бондаренко взяв участь у програмі  “Відкриваємо Україну для українців”

Міський голова Анатолій Бондаренко взяв участь у програмі “Відкриваємо Україну для українців”

На запрошення телеканалу “Прямий” міський голова Анатолій Бондаренко взяв участь у записі циклу програм “Відкриваємо Україну для українців”. Над ним працюють у рамках проекту “Ехо України”.
Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.
Її ведучий – відомий журналіст Матвій Ганапольський. У своїх ефірах він спілкується з лідерами думок та намагається зрозуміти, як і чим живуть різні регіони нашої країни. Черкаси стали четвертим містом після Києва, Житомира й Полтави, де відбулися подібні зйомки.
“Говорили про те, чим Черкаси вирізняються з-поміж інших міст України та що нам вдалося зробити, аби жити тут стало комфортніше, – поділився враженнями після прямого ефіру Анатолій Бондаренко в соціальній мережі “Фейсбук“. – До речі, під час ефіру шляхом голосування серед мешканців України з’ясували, що більшість із них (а це понад 70 відсотків) хотіли б жити в малих містах, а не в мегаполісах. Тож будемо й надалі розвивати наші Черкаси. Дякую команді “Прямого” та Черкаської регіональної дирекції НСТУ за цікавий діалог та хорошу технічну підготовку. Завдяки вам нашу розмову побачила та почула вся Україна”.
За словами ж самого Матвія Ганапольського, від владців, яких він запрошує на ефір, хоче почути відповіді на два головні питання: що їм вдалося та що не вдалося зробити у своїх містах.
Так, на переконання мера, Черкаси сьогодні можуть пишатися обсягами асфальтування, новими робочими місцями (завдяки підприємствам “Сатурн”, “Укравіт”), а ще певними соціальними ініціативами, як-то: безкоштовне лікування невідкладних хворих в перший день перебування в медичній установі, безоплатний проїзд учнів і школярів у тролейбусах міста. Поділився він і досвідом боротьби з поборами в школах і садочках. Каже: щоб батьки не здавали гроші на різні господарські потреби, в бюджеті Черкас передбачили додаткове фінансування поточних видатків для закладів освіти (із розрахунку 300 грн на одного школяра в рік).
Утім, не заперечує: працювати в місті є над чим. Насамперед, зазначив у розмові, це черкаська набережна.
Насамкінець Анатолій Бондаренко висловив побажання, аби всі жителі України гуртувалися навколо гарних справ і вболівали за рідну державу.
“Кожен на своєму місці повинен робити все для того, щоб розвивати міста й Україну”, – зазначив він.
Побачити запис ефіру за участю міського голови Черкас Анатолія Бондаренка можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=uID3bxvDn0E.

Залиште коментар