Міський голова Черкас пропонує провести суботник та доручив виявити всі несанкціоновані смітники

Міський голова Черкас пропонує провести суботник та доручив виявити всі несанкціоновані смітники

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час сьогоднішньої ранкової наради дав доручення управлінню інспектування провести рейди по всьому місту, щоб встановити скільки на сьогодні в місті несанкціонованих сміттєзвалищ та скласти відповідні акти.

Крім того, буде зафіксовано хто з юридичних осіб не утримує належним чином територію біля свого офісу.

«В мене таке враження, що в них тільки двері, а далі ніхто ніколи не прибирає. Неприбрані території є й по Шевченка, Хрещатику, інших центральних вулицях», — зазначив міський голова.

На нараді нагадали, що юридична особа має утримувати територію до проїзної частини та на 50 метрів вздовж вулиці біля офісу. Власник малої архітектурної форми — в радіусі 20 метрів довкола неї.

Також Анатолій Бондаренко запропонував найближчим часом провести у місті суботник, аби, поки дозволяє погода, прибрати опале листя та сміття у Соборному парку, біля центрального стадіону, комунальних підприємств тощо.

Як зазначив у своїй доповіді щодо ситуації, яка склалась у Черкасах  з твердими побутовими відходами, в. о. директора департаменту житлово-комунального комплексу ЧМР Сергій Танюк, протягом 2017 року з несанкціонованих сміттєзвалищ у Черкасах було вивезено твердих побутових відходів – 2 469 м3 та відходів деревини, листя – 946 склд.м. на загальну суму 300 тис грн.

 

Залиште коментар