Міський голова Черкас заветував рішення сесії про розпуск виконкому і запропонував свій варіант документу

Міський голова Черкас заветував рішення сесії про розпуск виконкому і запропонував свій варіант документу

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко наклав вето на рішення сесії Черкаської міської ради від 10 серпня 2017 року про розпуск виконкому. Про це він повідомив журналістам на сьогоднішній прес-конференції.

Свої  дії мер пояснив тим, що  рішення сесії міськради не відповідає законодавчим нормам.

“На наступному засіданні сесії міської ради, яке відбудеться 28 серпня 2017 року, я винесу на розгляд своє рішення про розпуск виконкому”, – повідомив Анатолій Бондаренко.

Він запевнив присутніх, що цей документ погоджений юридичним департаментом, в ньому не порушується жодна із статей закону, враховано вимоги безперервності влади, а також передбачено, що виконавчий комітет буде працювати до переобрання нового.

“Мешканці міста не повинні страждати через ситуацію, яка склалася у міській раді, – наголосив міський голова. – Тимпаче, що нині необхідно вирішувати важливі  питання життєдіяльності міста – підготовка до опалювального сезону, завершення ремонту доріг та інші”.

Міський гролова Черкас під час прес-конференції закликав лідерів політичних сил, які хочуть взяти на себе відповідальність за  життєдіяльність міста, надавати пропозиції стосовно формування нового виконкому.

 

Залиште коментар