Міський голова готовий ветувати рішення про розпуск виконкому

Міський голова готовий ветувати рішення про розпуск виконкому

22 черкаські депутати  проголосували за   розпуск виконавчого комітету і припинення повноважень усіх заступників міського голови. Цієї мінімально можливої кількості голосів сьогодні на сесії вистачило, аби поданий секретарем міської ради Олександром Радуцьким проект рішення був ухвалений.
Хоча під час розгляду цього питання міський голова Анатолій Бондаренко пояснив депутатам, що цей документ містить у собі правовий колапс, який у подальшому  матиме вкрай негативні наслідки для нормального функціонування обласного центру, оскільки фактично паралізує роботу органів місцевого самоврядування.
Підтримав слова міського голови і директор департамету управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Володимир Шабанов, наголосивши, що цей проект не ґрунтується на законодавчій базі. До того ж у процесі його підготовки він не пройшов юридичної експертизи. А у пояснювальній записці немає формулювання, які свідчили б про те, що цей виконавчий комітет заслуговує на розпуск.
Тож  Анатолій Бондаренко запропонував міським обранцям у зазначений проект рішення внести норму, аби існуючий виконком працював до моменту формування  нового складу, на затвердження якого може  знадобитись чимало часу.
Адже у нинішній редакції  міському голові дається лише два тижні з моменту набуття рішення законної сили для подання  пропозицій щодо нового складу виконавчого комітету.
 З моменту обрання мене міським головою я працював зі старим виконкомом півроку. І зараз місто теж повинно працювати, маютьухвалюватись відповідні рішення, а не чекати, доки буде сформовано новий склад, і коли нові заступники пройдуть обов’язкову спецперевірку, яка триває 25 днів. Це  рішення незаконне, і воно буде заветоване мною, – наголосив Анатолій Бондаренко.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар