Міський голова кличе черкасців на суботник

Міський голова кличе черкасців на суботник

Анатолій Бондаренко висловив своє обурення санітарним станом міста у соцмережах, пригрозив комунальникам доганами і звільненнями та запросив усіх містян взяти участь у прибиранні міста напередодні державних свят.

“Значить так, мої глибоко шановані колеги з департаменту житлово-комунального господарства!
Якщо до кінця сьогоднішнього дня місто не буде приведено до задовільного санітарного стану, а попросту кажучи, не вилизане від сміття, працювати у Черкаській міській раді ви не будете! Мені набридло щодня чути, бачити, читати про те, що в Черкасах нема кому, окрім мера, прибрати вулиці та смітники. Так от. Ви отримуєте чималі заробітні плати, і отримуєте їх вчасно. Тому ні мене як міського голову, ні мешканців міста як платників податків не повинно цікавити, чому ви не справляєтеся зі своїми обов’язками. Не справляєтеся? Значить, працюватимуть інші. Ті, котрі дійсно хочуть і можуть працювати для громади. Такі ж, як перший заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Шкіньов Олексій, який 15 серпня вже отримав догану, мають зовсім небагато часу для роздумів і виправлення ситуації.
Між тим іще раз наголошую. Наше місто – це наше з вами місто. І його добробут – насамперед у наших руках. Тому запрошую з понеділка всіх охочих жити в чистоті долучитися до масштабного загальноміського суботника, організованого комунальними службами нашого міста. На моє переконання, це і є прояв отого патріотизму, про який особливо часто згадують напередодні річниці Незалежності нашої країни”, – йдеться у його дописі на ФБ.

Прочитайте ще:

Залиште коментар