Міський голова підготував свій, юридично грамотний, проект рішення про розпуск виконкому

Міський голова підготував свій, юридично грамотний, проект рішення про розпуск виконкому

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, як і обіцяв, наклав вето на рішення міської ради про розпуск виконавчого комітету і припинення повноважень усіх заступників міського голови як такий, що не відповідає вимогам законодавства те регламенту  міськради.

Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції.

Нагадаємо, рішення про розпуск виконкому, яке міський голова вважає суто політичним, було прийняте на сесії міської ради 10 серпня цього року. Депутати були попереджені, що підготовлений депутатом Олександром Радуцьким проект рішення не ґрунтується на законодавчій базі й має багато порушень.

На прес-конференції Анатолій Бондаренко зачитав пояснювальну записку директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Володимира Шабанова щодо прийнятого рішення, яка займає 2,5 сторінки тексту. Зокрема, у цьому рішенні не передбачено, що виконавчий комітет має працювати до формування нового складу виконавчого комітету, чим ставить під загрозу життєдіяльність міста на невизначений термін. Також юридично  невірно сформульована вимога щодо звільнення заступників міського голови, не обґрунтовано належним чином необхідність розпуску виконкому, не витримано 20-денний термін від оприлюднення проекту рішення до винесення його на розгляд сесії тощо.

– Виконавчий комітет – виконавчий орган, який займається виключно господарськими питаннями, не політичними. Зараз питання номер один – підготовка до зими, поточний капітальний ремонт доріг, затвердження фінансових планів підприємств… Мешканці міста не повинні страждати через ситуацію, яка склалася у міській раді, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Він також повідомив, що підготував своє рішення про розпуск виконкому, яке буде винесене на розгляд наступного засідання сесії міської ради 28 серпня.

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

Прочитайте ще:

Залиште коментар