Міський голова підписав звернення до ВРУ про розпуск Черкаської міської ради

Міський голова підписав звернення до ВРУ про розпуск Черкаської міської ради

Про це повідомив черкаський журналіст Валерій Воротник у своєму дописі на ФБ. При цьому він опублікував і фото звернення.

“Відлік існування цієї ганебної каденції Черкаської міської ради розпочато. Міський голова Анатолій Бондаренко підписав Звернення до Верховної Ради України про розпуск Черкаської міської ради.
Додатки до документу зайняли 62 сторінки. Протягом 90 днів ВРУ має розглянути звернення та прийняти рішення.
А тепер давайте трохи поміркуємо. Комітет з місцевого самоврядування ВР очолює Власенко, соратник по партії міського голови Черкас. Відповідно комітет не буде зволікати з розглядом звернення Бондаренка і прийме позитивне рішення про винесення на голосування постанови про призначення позачергових виборів.
Пам’ятаєте, як все просто сталося у 14-му році? Немає підстав вважати, що і цього разу все не відбудеться доволі швидко. Та ще й тому, що практично всі політичні сили, представлені у парламенті, не мають підстави захищати черкаських Вільних демократів Бродського та братків під прапорами БПП у місьраді. Але залишається відкритим питання, чи в захваті від перспективи виборів у Черкасах пропрезидентська політична сила? Адже, вочевидь, в результаті виборів склад ради значно зміниться. Враховуючи електоральні тенденції та досвід останніх виборів у сільських ОТГ, “Батьківщина”, яку в області очолює Бондаренко, має значно підсилити свою присутність в міськраді. Партію Порошенка це навряд чи гріє. Можливо, тому БПП навіть погоджується приймати в свої ряди тих, кого ще рік тому намагалися вигнати – так звану “групу Шуріка Радуцького”, яка, за висловом Юрія Луценка, є бандитами з ОЗУ “Торпеди”, які під прикриттям БПП намагалися захопити владу в Черкасах (Загалом, з мовчазної згоди керівництва партії їм це цілковито вдалося).

Але є ще й інший варіант – Радуцького з його “командою БПП” у міськраді партія абортує. Тоді у братви є серйозна проблема – наразі немає розкрученої партії чи політичного проекту, який погодився б прийняти до себе “токсичних” політиків школи кафе “Ярославна”.
Наразі можливі ще варіанти. Варто врахувати, що Радуцький і Ко в останні місяці вели перемовини з багатьма політичними силами. Від тої самої “Батьківщини” (куди намагалися інтегруватися разом з своїм політичним дахом – нардепом Голубом), Радикальної партії Ляшка, і… не дивуйтеся… “Свободи”. Адже місцеві свободівці щиро інтегрувалися з черкаськими напівпрезидентською, напівбандитською більшістю в місьраді. Я вже не буду нагадувати про присутність економічних інтересів у раді КП, департаментів та заступника міського голови. Хоча це має викликати конгнітивний дисонанс у політичних партнерів “Свободи” з правого табору – НК і ПС, які навряд чи погодяться з інтегруванням з тими, з ким вони щиро боролися принаймні протягом останнього року.

Ну і ще, як варіант, – об’єднання чисто конкретних пациків – Вільні демократи з братвою. Чому б ні? Але тут на заваді стає єдине – і Згіблов, і Радуцький захочуть поборотися за посаду міського голови. Хм, буде тісно разом танцювати на не такому вже і широкому електоральному полі противників міського голови Черкас Бондаренка. Навіть тісна співпраця Бродського та очільників кримінального угрупування не допоможе обом групам переступити через власні амбіції.

Але це так.

Скан отримав з достовірних джерел. Кажуть, папір вже пішов на Київ. Очікуємо результату?”, – йдеться у дописі. 

           

Залиште коментар