Міський голова проти кандидатури свого заступника Сотуленка в новому виконкомі

Міський голова проти кандидатури свого заступника Сотуленка в новому виконкомі

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко чекає від політичних партій “офіційну позицію” щодо кандидатів до складу майбутнього виконавчого комітету. Про це він заявив у коментарі кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ”, реагуючи на заяву трьох політсил щодо формування виконкому.

Він також звинуватив чиновників, які нині працюють у міськраді за квотою БПП “Солідарність”, у непрофесіоналізмі.

“Зокрема, йдеться про Яценка, Сотуленка, Шкіньова. З’ясувалось, що виконавчий комітет БПП навіть не чув, що минулого разу ці кандидатури розглядались. Тож зараз я б хотів, щоб було подання виключно за підписом керівника обласної чи міської партійної організації, рішення бюро, що вони беруть на себе відповідальність. І готовий тоді розглядати”, – сказав Анатолій Бондаренко.

Крім того, мер уже зараз відкинув пропонованого “Солідарністю” кандидата в заступники мера Руслана Сотуленка.

“Він не має вищої освіти. Я вважаю, що він не справився з роботою в галузі житлово-комунального господарства”, – резюмував Бондаренко.

Окремо міський голова відреагував на заяву депутатів про те, що вони не підтримають у складі виконкому кандидатів, які на посаді заступників голосували за детальний план території берега Черкас. – Це їхнє право. Я хотів би, щоб ті фракції саморозпустилися після того, як проголосували за забудову Соснівки. Бо вони смітинку в когось в оці бачать, а колоду у своєму – ні.

Нагадаємо, що фракція Партії вільних демократів, а також депутатські групи “За громаду” та Блоку Петра Порошенка запропонували меру Черкас Анатолію Бондаренку власний варіант нового складу виконавчого комітету. Зокрема, до складу виконкому пропонують зарахувати Костянтина Стратілатова (квота “За громаду”), Олександра Ільченка (квота ПВД), Руслана Сотуленка (квота БПП “Солідарність”).

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар