Міський голова Тального хоче виділити гроші на ремонт шкіл

Міський голова Тального хоче виділити гроші на ремонт шкіл

Міська рада Тального хоче виділити на ремонт шкіл і дитсадків 500 тисяч гривень. Таку пропозицію озвучив міський голова. За неї голосуватимуть на наступній сесії міськради. Про це інформують ZMI.ck.ua.

“Найперше хочемо припинити практику ганебних поборів у школах, коли вчителі й директори збирають гроші на ремонти, – каже міський голова Тального Олексій Юрченко. – Гроші виділятимемо в розрахунку 200 гривень на одну дитину. У деяких школах за минулі десятиріччя справу поборів поставили на промисловий потік. Як тільки взнаю, що десь вимагають гроші, буду звертатися до правоохоронних органів”.

На початку 2016 року міський голова Черкас Анатолій Бондаренко видав розпорядження про заборону збору коштів на ремонт у школах і дитсадках.

“Розпорядження досі в силі й воно виконується, – каже начальник департаменту освіти Черкаської міської ради Ігор Волошин. – Виділяємо кошти на ремонт у розрахунку 200 гривень на вихованців дитсадків і 300 гривень – школярам. Скарг на побори майже не траплялося. У міській раді організували гарячу лінію, де кожен може подзвонити зі скаргами на побори. Інколи дзвонять окремі люди, але роблять це анонімно, не називаючи прізвищ”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар