Міський голова Умані хоче створити віртуальні тури дендропарком “Софіївка”

Міський голова Умані хоче створити віртуальні тури дендропарком “Софіївка”

“Зробити Умань привабливою для туристів – це один із пунктів моєї програми. І він тісно пов’язаний з іншими – комфортом, безпекою, добробутом. Ми уже кілька років працюємо над тим, щоб враження від відвідин міста були якнайкращі.” – написав на “Фейсбуці” міський голова Умані Олександр Цебрій.

“Звичайно, поки що інфраструктура міста недосконала. Але ми працюємо над тим, щоб малий і середній бізнес мали змогу розвиватись у напрямку туристичної сфери. Тобто якщо ми показуємо, що Умань – гарне місто, цікаве для туриста, підприємці в свою чергу повинні розвивати свій бізнес і покращувати сервіс. Адже туризм – це економіка міста. І, розвиваючи цей напрям, виграють всі.

Найближчим часом будуть створені віртуальні тури дендропарком «Софіївка» та іншими визначними місцями Умані. Також будуть встановлені вказівники до всіх привабливих туристичних місць. Вже створено туристичний сайт міста Умань, на якому розміщено корисну інформацію, якою можуть користуватися гості нашого міста.

Більш того, позитивний імідж міста створюють саме його мешканці – уманчани. Тож треба щиро любити Умань, дбати про неї та бути гостинними.” – зазначив очільник міста.

Прочитайте ще:

Залиште коментар