Міський прокурор вимагає від депутатів більше конкретики у заявах про злочини

Міський прокурор вимагає від депутатів більше конкретики у заявах про злочини

На сьогоднішньому засіданні сесії міської ради виступив прокурор Черкаської місцевох прокуратури Сергій Шелудяков. Зокрема, він зажадав від депутатів, які часто з трубини міськради роблять гучні заяви про злочини, більшої конкретики і відповідальності за свої слова, передає кореспондент «Проголовне».

– Якщо ви робите такі заяви, тим паче на камери, то намагайтеся конкретизувати. Потім є великою проблемою викликати цього депутата на допит. Не потрібно казати «корупція в департаменті ЖКК», ви кажіть, який це конкретний тендер, яка вулиця чи ще щось. Бо тоді ми рано чи пізно змушені закрити провадження, — сказав Сергій Шелудяков.

 

За словами прокурора, зараз ситуація зі злочинністю в місті покращилась: обліковано на 7 % менше злочинів, ніж торік, але все одно показники гірші, ніж в середньому по області. Зокрема, проблемою залишається незаконний обіг наркотиків. Причина, з словами прокурора, полягає втому, що було значно скорочено штат працівників, що займалися цим питанням – з 44 залишилося трохи більше 20.

 

Залиште коментар