Міст через Дніпро будуть відкривати в окремі години

Міст через Дніпро будуть відкривати в окремі години

Рух черкаським мостом через Дніпро на час ремонту здійснюватиметься у спеціально відведений час. Про це під час відкриття правого боку дороги Черкаси-Сміла розповів журналістам начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, повідомляє “Інфоміст”.

Зокрема, дамбу буде відкрито щодня з 6 до 9 ранку, а також із 16 до 19:00. – Рух буде обмежено, оскільки технологія виконання робіт потребує максимального обмеження руху, щоб уникнути вібрацій на штучній споруді, яку слід буде ремонтувати методом заливання нової монолітної плити. Це єдине сполучення Правобережжя і Лівобережжя, тому замість повного перекриття руху діятиме часовий режим, – сказав Демиденко.

Перші обмеження руху транспорту на дамбі почнуться уже 15 червня. Поточний середній ремонт планують завершити за чотири місяці. – Паралельно буде здійснюватися ремонт дамби протяжністю 12 кілометрів іншим підрядним підприємством. Роботи відбуватимуться паралельно. Для якіснішого виконання робіт обмежуємо рух. Просимо всіх водіїв поставитись до цього з розумінням, оскільки це – необхідний крок до оновлення дорожньої інфраструктури Черкаської області, – заявив дорожник.

Джерело: infomist.ck.ua
© infomist.ck.ua

Прочитайте ще:

Залиште коментар