Міст через Дніпро обіцяють відремонтувати до кінця року

Міст через Дніпро обіцяють відремонтувати до кінця року

Ремонт проїжджої частини на мосту через річку Дніпро біля Черкас будівельники підрядної організації завершать цього року.

У цьому запевняють у Службі автодоріг області.

До кінця цього року буде повністю відновлено двосторонній рух автотранспорту проїжджою частиною мосту без обмежень по часу. А вже наступного року підрядна організація продовжить роботи з ремонту металевої частини ферми мосту, прогонової будови та опор мосту, ремонту оглядових риштувань та опорних частин мосту, влаштування покриття на тротуарах.
Працівники підрядної організації станом на 23 листопада вже забетонували 9 прогонів конструкції мосту та частину встановлених деформаційних швів. Наразі продовжуються роботи із бетонування інших прогонів конструкції мосту та деформаційних швів. Також тривають роботи із монтування бордюрного каменю.

Для проведення ремонтних робіт на лівому проїзді мосту підрядною організацією ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» у достатній кількості заготовлено бордюрний гранітний камінь, металеві оцинковані воронки та водовідвідні труби для відведення води з проїжджої частини мосту, арматуру для армування монолітної бетонної плити. На лівому проїзді мосту вже встановлені деформаційні шви. Вони були спеціально виготовлені німецьким виробником для черкаського мосту за індивідуальним замовленням.

На правому проїзді мосту продовжуються роботи з опорядкування проїжджої частини, зокрема, встановлюється перильне огородження з боку залізничного мосту та нове бар’єрне металеве оцинковане огородження типу «Євроформат».

Прочитайте ще:

Залиште коментар