Місце для пам’ятника воїнам АТО обрали в Черкасах

Місце для пам’ятника воїнам АТО обрали в Черкасах

За виділення земельної ділянки на вулиці Хрещатик для встановлення меморіального комплексу пам’яті учасникам АТО проголосували сьогодні на засіданні Черкаська міська рада. Про це інформує власний кореспондент сайту “ПроГоловне“.

Як зауважив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, пам’ятник буде розміщений на алеї слави.

Меморіал встановлять відповідно до результату конкурсу, у якому перемогу здобула донька загиблого учасника АТО Дар’я Ложешнікова. Її концепцію меморіального комплексу «Незламні духом» реалізують у Черкасах.

Пам’ятний комплекс планують встановити на підйомі в центрі клумби.

Алеї, вимощені білими плитами, «підходитимуть» променями з чотирьох сторін до його основи. Між алеями будуть розбиті зелені газони. Відповідно до концепції проекту згори меморіал має бути в центрі козацького хреста.

Скульптура «Воїна-захисника» буде встановлена на передньому плані. Це збірний образ сучасного воїна, учасника АТО, у повній військовій екіпіровці. Обличчя захисника буде частково закрите балаклавою.

З іншого боку меморіалу буде скульптура воїна, який, спираючись на меч, прихилив коліно. Він символізує народ, який підтримує своїх захисників, забезпечує життєдіяльність своєї країни та у скорботі зустрічає полеглих на війні.

Посередині композиції височітиме «Дерево Життя». Воно є символом, що об’єднує минуле, сучасне та майбутнє покоління. На двох стелах із червоного каменю будуть вибиті імена загиблих героїв-воїнів.

Фото: https://hromadske.ck.ua/

Залиште коментар