Міжнародний день музеїв відзначили і на станції імені Тараса Шевченка

Міжнародний день музеїв відзначили і на станції імені Тараса Шевченка

У Міжнародний день музеїв, 18 травня, у регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ для всіх відвідувачів відкрили свої двері музей історії Одеської залізниці та вузлові музеї філії на станціях ім. Т. Шевченка та Помічна, а також у локомотивному депо Одеса-Сортувальна, локомотивному депо Знам’янка і експлуатаційному вагонному депо Подільськ.

Крім того, 18 травня відзначили Всесвітній день вишиванки. Цього дня працівники ДЦНТІ та Музею історії Одеської залізниці одягнули вишиті сорочки, що додало особливого колориту екскурсіям.

До речі, першими відвідувачами оновленої експозиції стали три групи з різних одеських шкіл, які також підтримали патріотичну ініціативу та прийшли до музею у вишиванках.

Того дня музей відвідало 80 дітей різних вікових категорій. Багато хто зі школярів побував у  залізничному музеї вперше, проте були й постійні відвідувачі, які в черговий раз залишилися з позитивними емоціями від представленої експозиції. Втім, ознайомитися з історичним надбанням Одеської магістралі вже бажає чимало людей, про що свідчить той факт, що розклад екскурсій розписано вже на місяць наперед. Тому працівники музею рекомендують відвідувачам записуватися на екскурсії завчасно, повідомляє газета “Сміла”.

Залиште коментар