Молода шахрайка ошукувала черкащан на оренді квартир

Молода шахрайка ошукувала черкащан на оренді квартир

Досудовим розслідуванням встановлено, 29-річна черкащанка гр. К., повторно маючи умисел на заволодіння чужим майном, шляхом обману вчиняла шахрайські дії і заволодівала майном потерпілих, що виразилося в тому, що вона знаходила оголошення про оренду квартир в місті Черкаси через світову мережу Інтернет, після чого зустрівшись із суборендарем квартири, орендувала вказану квартиру.

Про це повідомляють в Черкаській місцевій прокуратурі.

Після чого гр. К. викладала оголошення про довгострокову оренду вказаної квартири, видаючи себе за власника та демонструвала вказану квартиру охочим орендувати її на тривалий термін.

У подальшому, потерпілі будучи введені в оману, щодо права власності на вказану квартиру, пересвідчившись, що вказана квартира в гарному стані,  заключали договори оренди квартири та передавали грошові кошти за так звану «оренду квартири».

Таким чином, гр. К., обвинувачується у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчиненому повторно, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України, а також у підробленні та використанні завідомо підробленого документу ст. 358 КК України.

Разом з тим, вона ж, повторно продовжуючи злочинний умисел, направлений на заволодіння майном, перебуваючи в приміщені ТРЦ «Депот» в місті Черкаси по вулиці Шевченка, використовуючи незаконно здобутим шляхом платіжну карту ПАТ КБ «Приват Банк» без дозволу власника, несанкціоновано втрутилася в роботу автоматизованої банківської системи та здійснила операції отримання готівкових коштів.

Таким чином, гр. К. вчинила  кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до підробки інформації, вчинено повторно) та ч. 2 ст. 200(незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, вчинено повторно) КК України.

Прочитайте ще:

Залиште коментар