Монастирищенські рятувальники для дітей провели урок безпеки

Монастирищенські рятувальники для дітей провели урок безпеки

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє, адже “Хто попереджений – той захищений”! Саме з таким девізом фахівці Монастирищенського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області 20 березня завітали до дітлахів школи села Попудня на урок в рамках Тижня безпеки життєдіяльності.

Цього разу рятувальники розкрили тему, від якої школярі були в захваті – «Небезпечні знахідки». Фахівці “Служби порятунку “101” розповіли дітлахам, що таке вибухобезпечні предмети, про їх класифікацію та ступінь ураження кожного, а також про місця, де найчастіше чатує небезпека. Звернули увагу на те, що треба робити, якщо випадково натрапити на небезпечну знахідку. Повторили разом із малечею телефони екстрених служб, на які потрібно телефонувати, в разі виявлення підозрілого предмета.

“Саме у весняний період збільшується кількість повідомлень про небезпечні знахідки, бо “вони, немов, гриби виростають із-під землі” – зазначив начальник Монастирищенсьного районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області полковник служби цивільного захисту Сергій Говрас. “Ми постійно проводимо роз’яснювальну роботу з населенням щодо дій під час знаходження підозрілого предмету, але особливу увагу приділяємо дітям, бо навчити їх, як правильно діяти в екстрених ситуаціях — це наше головне завдання” — повідомив Сергій Анатолійович.

Для закріплення інформації усім школярам та педагогічному колективу школи рятувальники вручили інформаційні листівки з попереджувальним змістом.

Прочитайте ще:

Залиште коментар