Монастирищенські рятувальники нагадали громадянам правила безпеки у повсякденному житті

Монастирищенські рятувальники нагадали громадянам правила безпеки у повсякденному житті

19 травня співробітники Монастирищенського районного сектору за участю представника соціальної служби та голови селища  провели профілактичний рейд житловим сектором Цибуліва, де  зустрічаючись із мешканцями нагадали їм правила пожежної безпеки,  довели  статистику пожеж які виникають у житловому секторі, екосистемах та причини їх виникнення. На звернення громадян перевірили стан безпеки електричного обладнання та газового господарства у житлових помешканнях.

Зважуючи на проблематику пожеж, що виникають з вини необережного поводження із вогнем, співробітники ДСНС звернули увагу громадян на правила безпеки при спалювання сухої трави та сміття.

З огляду на наближення канікулярного періоду, коли більшість дітей маючи багато вільного часу буде активно пізнавати світ та навколишню місцевість, фахівці рятувальної справи звернули увагу батьків на безпеку відпочинку дітей. У першу чергу це стосувалось дитячого відпочинку на березі водойм, відвідин лісових масивів.

Значне занепокоєння висловили рятувальники щодо виявлення застарілих боєприпасів часів минулих війн. Вони нагадали людям що у такому випадку необхідно позначити місце знахідки та одразу повідомити про подію за номером «101».

Під час спілкування кожен громадянин отримав застережні листівки, у яких викладені поради з питань безпечної життєдіяльності.

Прочитайте ще:

Залиште коментар