Моринці вийшли у фінал конкурсу “Неймовірні села України”

Моринці вийшли у фінал конкурсу “Неймовірні села України”

Професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василь Мельниченко закликає підтримати Моринці у фіналі конкурсу “Неймовірні села України”. Прот це він пише на своїй сторінці у “Фейсбук“.

“16 липня стартував фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017». Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня (включно).ред 20 сіл-фіналістів Моринці Звенигородського району – батьківщина Тараса Шевченка – поки що посідають шосту сходинку. Проголосувати за одне або декілька вподобаних сіл можна на сайті AgroPortal.ua.

Паралельно з онлайн-голосуванням села-конкурсанти оцінюватимуть члени експертної ради. Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування – 50, експертної ради — 50. Максимальний бал – 100.

З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе воєдино всі оцінки та 24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

Поширюємо і підтримуємо!”, – закликає Василь Мельниченко.

Залиште коментар