Ми робимо все, аби Черкаси стало містом, яким хочеться пишатися, – Анатолій Бондаренко.

Ми робимо все, аби Черкаси стало містом, яким хочеться пишатися, – Анатолій Бондаренко.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко привітав містян та гостей, які вчора побували традиційному прийомі міського голови Черкас в переддень Дня народження міста.

«Я схиляю голову перед усіма людьми, які творять наше місто, які своєю невтомною працею розвивають нашу країну. Особлива вдячність ветеранам Черкас, які будували наше місто, які стояли у витоків історії Черкас. Завдяки цим людям ми живемо у красивому, чудовому місті Черкаси», – сказав Анатолій Бондаренко під час свого виступу.

Він також наголосив, що його команда продовжує працювати над питаннями розвитку міста, розбудовувати його, залучати інвесторів та покращувати життя містян.

 

«Найголовніше це те, що ми спільно бачимо розвиток нашого міста і працюємо для розвитку нашого міста. Ми працюємо, щоб нашим громадянам жилося краще. Попередній рік був складний. Але, попри всі негаразди, нам вдалося продовжити розбудову міста. Моя команда і надалі буде працювати, асфальтувати дороги, впорядковувати місто, розвивати навчальні заклади, покращувати життя простих громадян. Ми робитимемо все, щоб Черкас стало тим містом, яким хочеться пишатися», – сказав міський голова.

На заході була присутня народний депутат України від фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Олександра Кужель. Вона приєдналася до вітань і побажала черкасцям щастя і Божого благословення.

«Черкаси – це козацький край. І сьогодні я хочу нагадати нащадкам черкаських козаків про те, що не можна зраджувати честь і порядність, що розбрат і сварки знищували Україну. Поїдьте у Чигирин і прочитайте, що написано біля пам’ятника Богдану Хмельницькому. Тільки спільною працею можна перетворити край на процвітаючий. Я, як куратор ВО «Батьківщини» у вашому регіоні», вже втомилася закликати представників всіх політичних сил не сваритися і працювати лише на благо людей, не заважати сильній команді мера Черкас працювати, робити гарні справи для міста. Я думаю, що всі бачать, як змінюються Черкаси і це дуже важливо.
Я вітаю усіх містян зі святом і хочу всім побажати Богожого благословення!», – скзала Олександра Кужель.

Залиште коментар