«Ми всі на одній хвилі», – генії робототехніки поділилися враженнями з представниками департаменту освіти

«Ми всі на одній хвилі», – генії робототехніки поділилися враженнями з представниками департаменту освіти

Членів та тренерів команди, яка перемогла у турнірі з робототехніки FIRST LEGO LEAGUE, відзначили подяками департаменту освіти та гуманітарної політики. Поспілкуватися з школярами до гімназії № 9 завітав керівник департаменту Ігор Волошин разом із колегами.

Нагадаємо, гімназія стала першою в Черкасах школою із класом робототехніки, придбаним за кошти міського та обласних бюджетів. Семеро школярів різного віку та двоє тренерів зробили неможливе – набрали на турнірі рекордну кількість балів – 72, обійшовши у вправності керування роботами та винахідливості 9 команд з усієї області.                                          
Про кропітку працю та свої емоції під час змагань діти розповіли представникам департаменту – директору Ігорю Волошину та керівникам управління освіти Євгену Степку та Ірині Тетьорі.
– Моя мама, коли дізналася про нашу перемогу, аж стрибала від радості, а ми самі не відразу усвідомили, що нас оголосили переможцями і зал плескає саме нам, – розповіла Олена Лимаренко. – Найбільше вразили судді, бо вони молоді, відкриті і позитивні.
Загалом запорукою успіху, кажуть діти, став їхній командний дух, уміння працювати разом, «бути на одній хвилі».
– Приємно, що ви показали гарний результат і представлятимете нашу область на всеукраїнському рівні, – зауважив Ігор Володимирович. – Хотілося самому пересвідчитися в тому, що придбання техніки -правильний крок. Буду радити міському голові і депутатам подбати, щоб таке конструювання було й у іншиїх школах міста.
Він побажав дітям перемог не лише у змаганнях із робототехніки, а й мати особисті здобутки. Для гостей маленькі генії провели майстер-клас із можливостей роботів. 

Залиште коментар