Микола Фомич: «Мені соромно за колег, які сьогодні призначають винних і хочуть перекласти відповідальність за забудову Митниці»

Микола Фомич: «Мені соромно за колег, які сьогодні призначають винних і хочуть перекласти відповідальність за забудову Митниці»

Про подвійні стандарти та про спроби депутатів перекласти відповідальність за свої ж рішення йшлося в емоційній промові депутата від «Самопомочі» Миколи Фомича на сьогоднішній сесії Черкаської міської ради.

На розгляд сесії він виніс проект рішення про скасування групувань земельних питань, покликаний унеможливити зловживання при прийнятті рішень, проте депутати його не підтримали. Детальніше свої думки Микола Фомич виклав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні виступив на сесії з коментарями щодо минулого сесійного засідання 10 серпня 2017 року. До слова, депутати так і не підтримали проект рішення про скасування групувань земельних питань, “за” лише 14 обранців. Тож буде знову і Соснівка, і Митниця, і берегові схили Дніпра

Почну з того, що скажу, мені соромно…мені соромно за себе, що не вистачає сил розрухати системи, мені соромно за тих колег, які знаходяться у цьому залі, хто говорить одне, а вчиняє по-іншому, говорять на біле – чорне, а на чорне – біле. Мені соромно за Прозоро, за зміни до регламенту, за Соснівку!

Мені соромно за колег, які сьогодні призначають винних і хочуть перекласти відповідальність за забудову Митниці. Та шукають зраду. Не потрібно її шукати вона тут, у цьому залі, серед тих, хто у кінці 2016 року проголосував за житлову забудову замість рекреації. А це були представники усіх фракцій, за виключенням самопомочі. Це ж ви зробили! Тому мені соромно…

Мені соромно за земельну комісію міської ради, представники якої сьогодні найголосніше кричать про зраду, а у листопаді 2016 без зауважень вносять на розгляд ради відповідне питання ба більше, щоб приховати цю зраду, включають його до групування серед 70 інших. Це як випадково?

Мені соромно за сесійне засідання 19 квітня 2017 року, де депутати після гіркого досвіду Соснівки, не голосують за проект рішення самопомочі про скасування групувань для низки земельних питань. Ви ж самі стверджуєте, що групування є корнем того зла, що дозволив забудову спочатку соснівки тепер митниці. То чому ж ви не даєте голоси за цей проект?

Мені соромно за те, що більше чотирьох місяців я не міг домогтися того, щоб це питання знову потрапило у порядок денний сесії міської ради, і я радий, що нарешті сьогодні воно з’явилось.

І нарешті мені соромно, що депутати не хочуть вчитись на своїх помилках, і борються (чи видають), що борються з наслідками, а не причинами. І вчергове крадуть у громади п’ятирічку нормального життя у нормальному місті, у місті, де все ж хочеться жити».

Залиште коментар