Мистецька ніч у черкаському музеї відбулася під гаслом «Мистецтво-Людина-Модель»

Мистецька ніч у черкаському музеї відбулася під гаслом «Мистецтво-Людина-Модель»

У Черкаському художньому музеї відбулась культурно-мистецька подія «Ніч у музеї»-2018. Музей долучається до Міжнародної акції «Ніч музеїв» з 2012 року. У цьому році в основу концепції заходу була покладена ідея «Мистецтво-Людина-Модель». Проекти, що були презентовані та втілені, – це творча атмосфера, інтерактив, дискусії, перформанси, майстер-класи, акторська гра, імпровізація, іноді провокація, імпульс до натхнення.
Про це повідомили в департаменті культури Черкаської ОДА.
Головним виставковим проектом «Мистецької ночі» Черкаського обласного художнього музею став проект «НАЦПРОМ» Олега Тістола та Микола Маценка, а також персональна виставка Павла Пушкаря (Запоріжжя) «Матеріали другої міжнародної конференції з голих мишей» та виставка авторських ляльок «Wonderland» черкаської художниці Дар’ї Жук. 
Вперше в гостях мистецької «Ночі»-2018 творчий клуб «Чашка кави. Че» презентував динамічну програму. Творче свято з поезією, музикою, акторською грою та майстер-класами створили: Анна Громадська, Олександр Демешко, Олександр Цар, Вікторія Міловицька, Ялина Калиновська, Євген Кіяєв, Катерина Вербівська, Євген Савісько, Ярослав Литвин, Анна Проненко, Наталя Ю-К, Альона Салова, музичні гурти «Наомі», «Шановні пішоходи». Відбувся показ колекції із шифром «VOI» від черкаських дизайнерів Ірми Пашківської і Владислави Долотій.
Феєрією став виступ Черкаського обласного українського академічного музично-драматичного театру. Музичне шоу на «Ночі у музеї»-2018 створили гурти July8, Can Fly, Sipulvida 
Вже традиційною складовою «Ночі» у Черкаському художньому музеї є боді-арт, що підкреслює красу тіла. Черкаські художники продемонстрували нові неперевершені образи. Також було презентовано моделі від майстрів мехенді.
На «Ночі у музеї» працювала музейна мистецька студія малюнку. Відчути себе художником, отримати задоволення від мистецтва, роботи зі справжньою моделлю – все це зміг отримати кожен, хто долучився до скетч-шоу під керівництвом Дмитра Бур’яна.
Протягом «Ночі» можна було взяти участь у різноманітних майстер-класах від черкаських майстрів: зліпити з глини свистунця під керівництвом відомої майстрині Галини Тимошенко, виготовити квіткову композицію, навчитись техніці малювання на склі. Атмосферу мистецького заходу створили фотозони від музею та дизайнерів Надії Груздєвої та Лесі Матусі. Аква-розпис від юних художників Арт-студії «Глорія» отримали всі бажаючі. 
Майстер-клас-перформанс «Авторське право і мистецтво» від громадської організації «Захист прав інтелектуальної власності» роз’яснив багато питань для відвідувачів «Ночі у музеї»-2018. Проект Р.І.Д. і психолог Марія Муленко розповіли про те, які психологічні аспекти не дають обрядам зникнути з нашого життя. Арт-експедиція «Привіт, я монстр!» від Ольги Носової-Єлісеєвої стала «зануренням» по відлову власних «монстрів». Фахівці школи візажу Владичук Ольги провели майстер-клас «Макіяж для себе» та робили освіжаючий мейк-ап відвідувачам «Ночі у музеї».
Проект Дмитра Маслова «Коріння» по-новому розкрив багато сфер: екологічну, антропологічну, чуттєво-емоційну. Були втілені музейні інтерактивні проекти «Чоловік ХХІ століття» і «Неспішне споглядання»: відповіді на питання, безпосереднє спілкування з мистецтвом, одне з одним і своїм внутрішнім «Я».

Залиште коментар