Митрополит Черкаський і Чигиринський засудив проведення гей-параду у Києві

Митрополит Черкаський і Чигиринський засудив проведення гей-параду у Києві

Митрополит Черкаський і Чигиринський Владика Іоан виступив із засудженням проведення гей-параду у Києві.

Нагадаємо, сьогодні, 23 червня, у столиці відбувся Марш рівності “Київ Прайд” на підтримку ЛГБТ-спільноти.

Владика Іоан своє ставлення до цього заходу виклав на своїй особистій сторінці у “Фейсбук“. Далі – мовою оригіналу:

“Сьогодні у столиці моєї батьківщини збоченці проводять демонстрацію своєї хули на Духа Святого. Наші нацгвардійці їх охороняють від праведного гніву нормальних, не збочених українців. Наші військові капелани моляться та підтримують наших нацгвардійців у виконанні ними своїх службових обов”язків. Якщо б не було охорони з боку силовиків цих богоборців, то вони не змогли б провести свій шабаш. Хто дає наказ силовикам охороняти їх? Влада. Конкретні збочені представники нашої влади для яких іноземні гранти важливіші за вічне життя. Якщо б питання стояло у відступленні тільки цих затьмарених керманичів та клерків,- це мене мало б турбувало. Але мова йде про вплив на свідомість всіх українців, які не розуміють природи людської душі і того, що навіть найбезумнішу ідею можна приживити до людської свідомості, якщо вона не має в собі ідеологічної антиотрути – твердої віри.

Тому я благословляю всіх, хто чинить опір цьому шабашу. Але благословляю не чинити насилля над людми. Благословляю кожного, хто викидатиме таких керівників з їхніх посад, які б заслуги вони не мали перед державою і народом. Вони – зрадники своєї людської ідентичності. Бог любить всіх? Так, але у тому випадку, якщо всі живуть по Його заповідях. Бог ненавидить беззаконників: Пс.5:6 “нечестиві не перебуватимуть перед очима Твоїми; Ти ненавидиш усіх, хто чинить беззаконня”. Пс.10:5 Господь випробовує праведного, а нечестивого і того, хто любить насилля ненавидить душа Його.
Тому не можна проти беззаконників чинити насилля, але треба ненавидіти їх, як беззаконників, але спонукати їх до покаянної зміни мислення… також силою законів – заборон публічності. Таким чином, через відкриту діяльність цих беззаконників Господь випробовує своїх дітей – чи вони будуть на це реагувати: “16 А що ти літеплий, і ні гарячий, ані холодний, то виплюну тебе з Своїх уст…” Ми знаємо про ці слова? Знаємо, так само як і слова: “Не ошукуйте себе: ні розпусники, ні ідолослужителі, ні перелюбники, ні блудники, ні мужоложники, ні злодії, ні скупарі, ні п’яниці, ні злоріки, ні розбійники Божого Царства не успадкують”.

Отже будьмо тверезі до цих ідей, і не дамо оп”янити свій розум їхніми псевдонауковими аргументами”,  -написав митрополит Черкаський і Чигиринський.

Фото: РБК-Україна.

Залиште коментар