На 3,5 млн грн відремонтували дороги у Каневі

На 3,5 млн грн відремонтували дороги у Каневі

Весна-літо – активна пора для проведення ремонтів дорожнього покриття. Так, станом на кінець травня ц.р. ямковий ремонт в Каневі було виконано по вулицях Київській, Б.Хмельницького, Героїв Небесної Сотні, Енергетиків, Набережна 1-ї лінії, Т.Шевченка, О.Кошового, Маршала Рибалка, Дорошенка, Комарова, Шкільній та на площі Соборній. Загалом по Каневу було «залатано» ям – на суму 1520194 грн.

Капітально проведено ремонти дорожнього покриття поки що на трьох вулицях –  Чкалова, Успенській і Завойка. В цілому на суму 1880977 грн.

Про це повідомляє “ПроЧерк”.

Допіру місцеві жителі, які проживають на вулиці Чкалова, асфальту не бачили, – зізнається Канівський міський голова Ігор Ренькас. – Наразі тут покладено 2700 кв. м. новенького дорожнього покриття.

На вулиці Завойка також оновлена дорога. Покладено більше 2000 кв. м. асфальту. Дітлахи повибігали з дворів і катаються тут на велосипедах, роликах, скейтах…

Простягається вона аж до садівничого товариства «Мічурінець». Дачники теж радіють.

Іноді, щоб зекономити час на дорогу, брали таксі і за 20 гривень доїжджали до дачі. Наразі таксисти обирають шлях через вулицю Завойка і поїздка виходить навіть дешевшою, – говорять люди.

Натепер, за словами міського голови, працівники ПП «Канів-Граніт» (керівник Абов Авеян) проводитимуть ямковий ремонт по вулицях Героїв Дніпра, 206-ї дивізії і Маяковського, інформує Канівська міська рада.

Прочитайте ще:

Залиште коментар