На агітаторів ВО «Батьківщина» скоєно напад

На агітаторів ВО «Батьківщина» скоєно напад

На Катеринопільщині на агітаторів ВО «Батьківщина» скоєно напад. Інцидент трапився сьогодні, 25 лютого, у смт Єрки. Про це повідомляють у Катеринопільському виборчому штабі ВО «Батьківщина».

В обідню пору до агітаційного намету, що розміщений поблизу місцевої ради, під’їхало авто з номерним знаком СА 9900 АО. На той момент у наметі перебувало двоє агітаторів. В авто теж було двоє осіб. Агресивно налаштовані чоловіки з авто почали погрожувати агітаторам і вимагали згорнути намет. Урешті скоїли на нього наїзд. Агітатори ВО «Батьківщина» дивом не постраждали.

– Цей агітаційний намет розміщено за погодженням місцевої ради, – зауважує керівник Катеринопільського виборчого штабу ВО «Батьківщина» Таїса Безкоровайна. – Ми вбачаємо в цьому інциденті політичні мотиви: наші опоненти не вміють гідно відстоювати свою позицію. Розраховуємо на належну реакцію з боку правоохоронних органів.

У зв’язку з інцидентом, керівник Катеринопільського виборчого штабу ВО «Батьківщина» звернулася до правоохоронних органів.

Залиште коментар