На автодорозі державного значення у Христинівському районі почали вкладати вирівнюючий шар

На автодорозі державного значення у Христинівському районі почали вкладати вирівнюючий шар

На автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка у Христинівському районі розпочалися роботи по влаштування вирівнюючого шару, інформує прес-служба САД у Черкаській області.

На автодорозі державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка у Христинівському районі на ділянці км 531 – км 535 розпочалися роботи по влаштування вирівнюючого шару.

На замовлення Служби автомобільних доріг Черкаській області на цій 4-х кілометровій ділянці автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка підрядною організацією ТОВ «ШРБУ-48» продовжуються роботи з виконання поточного середнього ремонту.

Наразі завершено роботи із посилення узбіччя автодороги, що дозволило провести розширення проїжджої частини. Для зручності водіїв, дорогу розширено на 1 метр з лівого та правого проїздів.

Також завершено роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття та регенерацію основи автодороги за технологією холодного ресайклінгу.

Цього тижня розпочалися роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття за сучасною технологією, яке вже влаштовано на понад 4,5 тис. кв. м автодороги.

Ця ділянка автодороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка довгий час не ремонтувалася і була практично зруйнована. Роботи на цій автодорозі розпочалися у рамках урядової програми щодо будівництва сучасної автомагістралі, яка з’єднає Львів та Одесу і проходитиме через такі міста: Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса. 

Службою автомобільних доріг у Черкаській області за підтримки Черкаської облдержадміністрації було розроблено та виготовлено проектно-кошторисну документацію щодо поточного середнього ремонту автодороги М-12 окремими ділянками. 

Окрім того, Службою автодоріг області було замовлено проектно-кошторисну документацію з ремонту автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на всій протяжності від кордону Вінницької області до міста Умань. Ремонтні роботи розпочнуться вже наступного року.

Автодорога М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка є основною автомобільною артерією, яка з’єднує центральну та західну Україну. Інтенсивність руху автотранспорту цією ділянкою автодороги перевищує 10 тис. автомобілів на добу.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки це необхідний крок для розбудови та оновлення транспортної інфраструктури Черкащини. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

 

Залиште коментар