На автодорозі Київ-Знам’янка у Смілянському районі продовжується ремонт

На автодорозі Київ-Знам’янка у Смілянському районі продовжується ремонт

На автодорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у Смілянському районі продовжуються роботи з виконання поточного середнього ремонту. Про це повідомила прес-служба САД у Черкаській області.

На цій 8-ми кілометровій ділянці автодороги Київ-Знам’янка продовжуються ремонтні роботи за сучасною технологією із повною заміною асфальтового покриття за технологією холодного ресайклінгу.

Вже закінчено регенерацію основи.
Холодний ресайклінг являє собою зміцнення (стабілізацію) ґрунтів, кам’яних матеріалів і асфальтового ґрануляту, одержуваного в результаті дроблення асфальтобетонного брухту, різними в’яжучими, шляхом попереднього фрезерування і змішування на дорозі. Метод ресайклінгу єдиний спосіб, який забезпечує відновлення основи дорожнього покриття завдяки повторному використанню старого покриття. Застосування даного методу дозволяє скоротити терміни реконструкції, ремонту та знизити витрати на ремонт. Роботу методом холодної регенерації можна здійснювати без зупинки руху автомобілів.

Також на цій ділянці автодороги закінчено роботи з ліквідації пучин з влаштуванням нової конструкції дорожнього одягу з використанням геотекстильних матеріалів та з влаштуванням дренажних воронок. Загалом пучини було ліквідовано на близько 4 тис. кв. м автодороги.

Залиште коментар