На “Азоті” некерована ситуація через борги по зарплаті

На “Азоті” некерована ситуація через борги по зарплаті

На сесії Черкаської міської ради виступив представник ПАТ «Черкасиобленерго» Євгеній Лут. За його словами, на підприємстві нині знову є заборгованість по зарплаті — 2 місяці. Повідомляє “Вичерпно“.

– Ситуація наразі некерована. Минулого разу, коли ми входили у страйк, вона була керованою. Наразі ж люди не знають, що їм робити, — сказав він.

Так, один із РЕМІв на засіданні страйкового комітету оголосив, що входить у так званий тихий страйк — люди виходять на роботу, але не працюють. Це за його словами, досить важливо, бо теплопостачання багато в чому залежить від газу.

Підприємство має великий борг під енергоринком — понад 740 млн грн. Попереднє керівництво, за словами Лута, не хотіло визнавати цю заборгованість. А для нормальної роботи ПАТ «Азот» її треба погасити. Разом із тим, «Азот» має величезні борги перед обленерго.

 

Щоб вивести підприємство з банкрутства, обленерго має щомісяця сплачувати енергоринку 35 млн грн. Водночас графік погашення заборгованості, запропонованмй «Азотом», перекреслює це сподівання. Тому Євгеній Лут від імені працівників ПАТ «Черкасиобленерго» звернувся до депутатів міськради з проханням звернутися до Президента України, аби він посприяв у вирішенні цього питання.

Депутат Олександр Згіблов закликав звернутися з цього приводу і до СБУ, адже ситуація дійсно критична.

– Зрозумійте, ситуація некерована. Дійде до того, що хтось із працівників піде і відключить весь «Азот» від світла. Вони це можуть, вони фахівці, — заявив Євгеній Лут.

За його словами, це може загрожувати енергетичним колапсом всьому місту, а то й області.

Прочитайте ще:

Залиште коментар