На базі бібліотеки у Черкасах хочуть відкрити хаб

На базі бібліотеки у Черкасах хочуть відкрити хаб

На базі бібліотеки ім.Лесі Українки відкриють хаб, в якому черкасці зможуть проводити вільний час. Про це нашому виданню “Інфоміст” повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Сергій Воронов.

2,5 мільйони гривень вже закладено у міський бюджет на створення простору. Сергій Воронов каже, що сподівається вже у цьому році продемонструвати цей проект:

– Хотілося б зробити це сучасним місцем для перебування черкасців. Вони зможуть проводити там свій вільний час, розвиватися та отримувати нові знання. За словами Воронова, хаб буде національно-патріотичний. Бібліотека, на базі якої він буде розташований, має два поверхи. На одному із них буде власне читальний зал, інший поверх буде для читання та проведення дозвілля. Громадське обговорення концепції перетворення закладу відбудеться 14 березня об 11:00 у бібліотеці ім. Лесі Українки. – Бібліотека вже подала своє бачення реформування сучасного закладу, також у нас є пропозиції від громадськості. Якщо у когось будуть додаткові пропозиції, ми залюбки їх вислухаємо.

Нагадаємо, 16 лютого у Черкасах відкрили молодіжний “Ambros HUB”, названий на честь загиблого воїна АТО Сергія Амброса.

Залиште коментар