На базі ОПС в Черкасах сталася пожежа (відео)

На базі ОПС в Черкасах сталася пожежа (відео)

18 червня о 12:30 в складському підвальному приміщенні будівлі ПОГ «Черкаситара» ВГООІ «Рух за рівні можливості», які жителі міста знають як “База ОПС”, виникла пожежа. Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Черкаській області.

У відповідності до плану реагування, до місця події за підвищеним номером виклику були направлені чергові караули одразу 3-х пожежно-рятувальних частин та аварійно-рятувального загону спецпризначення Черкаського гарнізону.

Ще до прибуття на місце події рятувальників, вогонь у складському приміщенні встиг охопити дерев’яні піддони, ящики та сміття на площі 20 квадратних метрів.

Спільними зусиллями вогнеборців пожежу в складі промислової продукції о 13 годині було локалізовано, а ще за десять хвилин повністю ліквідовано.

Завдяки оперативності та професіоналізму рятувальників, вдалось запобігти поширенню вогню на сусідні приміщення та будівлі.

Загалом, на місці події працювали 7-м одиниць пожежної та спеціальної техніки та 30-ть рятувальників.
Внаслідок пожежі, вогнем знищено піддони, ящики та сміття на площі 5 квадратних метрів. Пошкоджено стіни та стелю на загальній площі 25 метрів квадратних.

За попередніми даними, причиною пожежі стала необережність під час куріння.

Залиште коментар