На благодійному балу лідерів учнівського самоврядування зібрали 10 тисяч гривень

На благодійному балу лідерів учнівського самоврядування зібрали 10 тисяч гривень

В обласному художньому музеї провели другий «Благодійний бал лідерів учнівського самоврядування». 

Як повідомили у прес-службі департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, з метою зібрання коштів на лікування учня гуманітарноправового ліцею Олега Перевізника  навчальні заклади міста підготували концертну програму.

У хлопця діагностували лімфому. Захід організований Міською Учнівською міжпарламентською асамблеєю. 

“Він хоче жити і бачити світ, як ми! Я знаю, що разом ми – сила! Давайте разом допоможемо Олегові ЖИТИ” – закликала спікер УМА Зоряна Христоріз.

Участь у заході зголосилися узяти більше 200-т школярів. Вони продемонстрували вміння танцювати вальс, кантрі, польку, падеграс, полонез, свої вокальні здібності. Загалом до благодійної допомоги долучилися майже 900 осіб. Вдалося зібрати близько десяти тисяч гривень.

“Приємно було відвідати цей благодійний бал, побачити, яка талановита, ініціативна й свідома у нас молодь”, – зазначилазаступник директора депатаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР Марина Бакланова. 

Захід відбувся за підтримки департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР, міського методичного кабінету установ освіти, адміністрації обласного художнього музею, міського будинку культури ім. І. Кулика. 

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар