На благодійному ярмарку в одному з дитсадків Черкас зібрали майже 3 тисячі гривень для бійців АТО

На благодійному ярмарку в одному з дитсадків Черкас зібрали майже 3 тисячі гривень для бійців АТО

У Всесвітній День Миру в дошкільному навчальному закладі (спеціального типу) №29 “Ластівка” відбувся Благодійний Ярмарок “Від серця до серця”, мета якого підтримати наших захисників Батьківщини, які знаходяться на передовій, в зоні АТО. Про це повідомляє департамент освіти тагуманітарної політики Черкаської міської ради.

– Не менш важливою метою даного заходу було формування у малят морально-патріотичного почуття, адже ми виховуємо молоде покоління, яке продовжить культуру і традиції нашої країни – України! – говорить завідувач ДНЗ №29 Лілія Єрмоленко.

Дітлахи веселими піснями, віршами та танцями привітали військових, батьків та гостей, серед яких був заступник міського голови Ігор Коломоєць та волонтери Волонтерський Легіон Свободи.
На виручені кошти з ярмарки (2822грн.) будуть закуплені речі які так потрібні на фронті.  Вихованці “Ластівки” намалювали малюнки для захисників нашої Батьківщини. Також  кава, чай, печиво, мішки та лопати для укріплення позицій уже завтра зранку вирушать до зони антитерористичноі операції.

Залиште коментар