На Черкаському асфальтобетонному заводі заборонена експлуатація обладнання

На Черкаському асфальтобетонному заводі заборонена експлуатація обладнання

Після планової перевірки Управлінням Держпраці ПрАТ «Черкаський асфальтобетонний завод», суд заборонив підприємству використовувати обладнання та викнувати деякі види робіт. Це пов’язано з порушенням вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки.

Фахівці Управління Держпраці у Черкаській області провели планову перевірку додержання приватним акціонерним товариством «Черкаський асфальтобетонний завод» (м. Черкаси, вул. Чигиринська, 86) вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки. Про це йдеться на сайті «Новини Черкас».

При перевірці виявлено численні порушення вимог нормативних актів, що створюють загрозу життю та здоров’ю працівників вказаного товариства, та не були своєчасно усунені. У зв’язку із цим Управління звернулося до суду з позовом про застосування до товариства заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю).

Суд зазначає, що виконуючи роботи підвищеної небезпеки та експлуатуючи машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки без відповідного дозволу, з порушенням встановлених правил, без належного інструктажу, тощо, роботодавець створює небезпечні умови для роботи своїх працівників, а тому суд переконаний, що виявлені порушення законодавства про охорону праці спричиняють загрозу життю та здоров’ю людей.

За результатами розгляду справи № 823/2340/18 за позовом Управління Держпраці у Черкаській області до ПрАТ «Черкаський асфальтобетонний завод» про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) Черкаським окружним адміністративним судом прийнято рішення, яким адміністративний позов задоволено повністю.

До ПрАТ «Черкаський асфальтобетонний завод» застосовано заходи реагування у сфері державного нагляду (контролю) та зобов’язано зупинити до усунення порушень, які створюють загрозу життю працюючих:

– виконання газополум’яних робіт;
– роботу (експлуатацію) електроустаткування вище 1000 В (трансформаторної підстанції) електрозабезпечення ПрАТ «Черкаський асфальтобетонний завод»;
– роботу (експлуатацію) технологічного устатковання та елементів системи газопостачання природним газом, а також газовикористовуючого обладнання потужністю понад 0,1 МВт;
– виконання газонебезпечних робіт.

Залиште коментар