На Черкащині 200 строковиків склали присягу і поповнять ряди прикордонників

На Черкащині 200 строковиків склали присягу і поповнять ряди прикордонників

Уже за кілька днів солдати вирушать до прикордонних загонів.

Присяга зелених кашкетів. Дві сотні нещодавно мобілізованих солдатів з усієї України присягнули на вірність державі в Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби України на Черкащині. Протягом місяця новобранці проходили вишкіл та готувалися стати на варту українських кордонів.

Про це йдеться в сюжеті 5 каналу.

22-річний Костянтин Одріковський з Миколаєва працював економістом. Проте, коли отримав повістку, без вагань одягнув солдатську форму. Служитиме рік на кордоні в Одеській області. А після цього планує залишитися у війську вже на контракті.

“Ніякі труднощі мене не лякають, я сам вибрав, сам захотів і готов був буквально до всього. Захищати державу, кордон, якщо, не дай Бог щось трапиться, то я буду обороняти державу і я вважаю, що це дуже почесна місія”, – каже хлопець.

Солдатам, які присягнули на вірність Україні, урочисто вручили головний атрибут прикордонників – зелені кашкети.

“Вітаю вас із складанням присяги”. – “Служу українському народові”.

Склали присягу дві сотні строковиків з усієї України. 21-річний Андрій Кучерук із Житомирщини каже: пішов до армії, адже це сімейна традиція. У хлопця вже служив старший брат.

Перший призов строковиків на прикордонну службу відбувся торік. Микола Маланчій, директор Департаменту особового складу адміністрації ДПСУ, говорить:

“В цьому році ми до лав Держприкордонслужби України призиваємо 1200 військовослужбовців, вони будуть проходити навчання у нас у головному центрі – це Черкаси, кінологічному центрі – це Великі Мости і морський центр – це Ізмаїл”.

Уже за кілька днів солдати вирушать до прикордонних загонів, де служитимуть упродовж року.

Залиште коментар