На Черкащині браконьєри застрелили оленя

На Черкащині браконьєри застрелили оленя

Заборонене полювання в президентських угіддях. Браконьєри застрелили благородного оленя в Черкаській області. Це частина лісового господарства, призначеного для прийому глав іноземних держав. Співробітники лісгоспу помітили стрільців. Заблокувати дорогу і викликати поліцію – так зазвичай роблять співробітники лісгоспу. Але пред’явити чоловікам було нічого. Тушу оленя знайшли лише через кілька годин у лісі. Тоді і стало зрозуміло, як все сталося. Про це «Нова Доба» дізналася ыз сюжету «Сьогодні».

У непроглядній пітьмі в годину ночі браконьєри вистежили тварину, швидше за все за допомогою тепловізора. Вбили з першого ж пострілу. А пізніше вирішили заховати подалі від дороги і протягнули його кілька десятків метрів.

Прим’ята трава конвалії, клаптики вовни – тут браконьєри тягли тушу. Ветеринар оглянув вбиту тварину. Це самець років трьох. Кулю не знайшли. Лише рану, яка від неї залишилася.

Браконьєрів тепер шукає поліція. Співробітники лісгоспу розповіли, кого бачили вночі в лісі та на якій машині.

Якщо браконьєрів знайдуть і доведуть їхню провину, то лісгосп отримає компенсацію. Нічним мисливцям доведеться заплатити 15 тисяч гривень за вбитого оленя.

Прочитайте ще:

Залиште коментар