На Черкащині понад 6 тис платників ПДВ

На Черкащині понад 6 тис платників ПДВ

За повідомленням управління обслуговування платників ГУ ДФС у Черкаській області кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість на 1 травня 2017 року становила 6065. Для порівняння: на 1 травня 2016 року платниками ПДВ були зареєстровані 5683 особи. 

За січень – квітень ц.р., як повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Черкаській області 90 платників Черкаської області отримали бюджетне відшкодування податку на додану вартість грошовими коштами на загальну суму 158,2 млн грн. За січень – квітень 2016 року сума бюджетного відшкодування склала 190,2 млн грн 77 платникам.
Збір податку на додану вартість за січень-квітень ц.р. в Черкаській області порівняно з відповідним періодом 2016 року збільшився на 356 млн грн або удвічі і склав 694,8 млн гривень.

Як поінформували в юридичному управлінні ГУ ДФС у Черкаській області цього року на розгляді в судах знаходяться 3 справи за позовами платників про стягнення бюджетної заборгованості з ПДВ на суму 2,8 млн грн – провадження по всіх справах порушені у минулих роках.
Загалом у січні – квітні п.р. на користь фіскальної служби області у судах вирішено 88 справ на суму 50,1 млн. гривень. За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,4 млн грн, у тому числі внаслідок стягнення в судовому порядку податкового боргу – 4,5 млн грн та 3,3 млн грн від процедури банкрутства.
За чотири звітні місяці поточного року від платників надійшло 25 первинних скарг з оскарженням 30 повідомлень-рішень. Розглянуто 75 скарг на суму 23,5 млн грн Скасовано 11 рішень на 22,3 тис.грн.

Нагадуємо, що з 1 січня 2017 року державні податкові інспекції Головного правління ДФС у Черкаській області виконують виключно функції сервісного обслуговування платників податків (стаття 193 Податкового кодексу України).

Лише на обласному рівні проводиться контрольно-перевірочна робота, виносяться повідомлення – рішення, здійснюються заходи з погашення податкового боргу. Всі розпорядчі документи (зокрема направлення на перевірку платників податків і зборів) видаються Головним управлінням ДФС в області

Інформує «Нова Доба» .

Прочитайте ще:

Залиште коментар