На Черкащині пройшли медичні раллі-2017

На Черкащині пройшли медичні раллі-2017

Черкащина долучилась до участі в медичних раллі. Протягом трьох діб у Сумській області змагалися з 4 десятки бригад екстреної медичної допомоги з різних областей України.  Про це повідомляє управління охорони здоров’я Черкаської ОДА. 

Змагалися команди з 21 області України, гості з Литви та Казахстану, а також 6 команд майбутніх медиків із навчальних закладів Сум, Харкова, Черкас, Запоріжжя, Вінниці й Тернополя.

Розпочалося все в селі Вільшанка Сумського району на території дитячого табору відпочинку «Зоряний». Там були спеціально підготовлені тренери, які імітували мінно-вибухову травму, опіки, ДТП, утоплення, ураження струмом. Бригади по черзі виїжджали в місця, де інсценовано надзвичайні пригоди, і надавали медичну допомогу. Оперативність та вправність оцінювало фахове журі, в складі якого були українські та іноземні спеціалісти.

Черкащину на змаганнях представляли 2 команди: КУ ОЦМД та МК ЧОР Черкаської станції швидкої допомоги та команда Черкаської медичної академії.

Отже, перше місце – 1138 балів – посіла команда Сумщини. Друге місце – 1074 бали – команда Черкаського обласного центру ЕМД. Третє місце – 1032 бали – команда Волинського обласного центру ЕМД.

Перехідний прапор, який дає право на проведення Всеукраїнського медичного раллі бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю, виборола команда Черкаського медичного центру екстреної медичної допомоги. Тож, наступного року Черкащина вперше проводитиме чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги.

Залиште коментар