На Черкащині провідні хірурги обговорили переваги лазерної хірургії

На Черкащині провідні хірурги обговорили переваги лазерної хірургії

Днями на Черкащині  відбулась науково-практична конференція «Лазерні технології в клінічній медицині: сучасні тенденції розвитку в Україні». Захід зібрав близько двох сотень учасників з різних куточків України. Про це інформує “Діловий Регіон“. 

Проведення конференції з лазерної медицини вже стало традицією для Черкас. Перша конференція була проведена у 2012 р. і з кожним роком збирає все більше учасників, як з України, так і близького зарубіжжя. Захід проходив на базі ГТК «Світанок» (Черкаський р-н, с. Свидівок).

У конференції брали участь лікарі-хірурги, які вже активно застосовують методи лазерної хірургії у своїй щоденній практиці, та спеціалісти, які лише планують робити перші кроки у цій галузі.

Головними організаторами конференції виступили: виробник вітчизняної лазерної медичної апаратури – ПП «Фотоніка Плюс» (м. Черкаси), Черкаська медична академія, Харківська академія післядипломної освіти та «Академія лазерної медицини», яка вже багато років є основною базою навчання методам лазерної хірургії спеціалістів з усієї України.

Основними напрямками обговорення на конференції стали: клінічні результати застосування лазерної хірургії і фотодинамічної терапії в різних областях медицини; результати експериментальних досліджень в цих галузях; технічні аспекти лазерної медицини.

Також була порушена тема економічної доцільності подальшого впровадження лазерних технологій в медичних закладах України, і не лише в приватних медичних центрах, але й в державних установах. Накопичений досвід свідчить про високу економічну рентабельність впровадження лазерної хірургії у медичних закладах, оскільки дозволяє значно скоротити витрати на лікування кожного пацієнта та поліпшити якість лікування. Застосування лазерних технологій дозволяє проводити більшість оперативних втручань в амбулаторних умовах.

Після більшості операцій, виконаних за допомогою лазеру, пацієнти або відразу приступають до виконання своїх трудових обов’язків, або ж період непрацездатності зводиться до мінімуму, порівняно з традиційними методами виконання подібних оперативних втручань.

Залиште коментар