На Черкащині скасували незаконні договори оренди землі вартістю 835 тис грн

На Черкащині скасували незаконні договори оренди землі вартістю 835 тис грн

Після перегляду апеляційним судом Черкаської області набрало чинності судове рішення за позовом Звенигородської місцевої прокуратури про визнання незаконним правочинів щодо надання в оренду земельних ділянок загальною площею близько 30 га вартістю понад 835 тис. грн. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

У суді прокурором доведено факт неправомірного, без проведення земельних торгів, надання землі в оренду фізичній особі для ведення фермерського господарства. При цьому, вказана особа наміру створювати фермерське господарство та обробляти отриману землю не мала, відразу передавши її в суборенду вже існуючим господарствам з метою уникнення ними конкурентних засад отримання права на оренду земельних ділянок.

Внаслідок задоволення позову прокурора накази Держземагентства, договори оренди та суборенди земельних ділянок визнані недійсними, державна реєстрація права оренди землі скасована.

Наразі будь-яка особа може використати своє право на використання земельних ділянок, а держава очікує пропозиції щодо ефективного використання землі.

Органами прокуратури продовжується робота щодо захисту інтересів держави у сфері земельних відносин.

Прочитайте ще:

Залиште коментар