На Черкащині від удару струмом загинув тракторист

На Черкащині від удару струмом загинув тракторист

Фахівці управління Держпраці у Черкаській області у складі спеціальної комісії проводять розслідування нещасного випадку, що стався в полі села Зоряне Христинівського району з трактористом-машиністом ПП “Агротрейд-Групп”. Про це йдеться на офіційному сайті управління Держпраці.

Під час підживлення озимої пшениці мікродобривами прицепного оприскувача “Metalfor Futur 3000” тракторист-машиніст в охоронній зоні повітряної лінії електропередач 35 кВт намагався скласти в транспортне положення штангу агрегату.

За оперативними даними, у результаті дотику штанги до фази лінії електропередач працівник ПП “Агротрейд-Групп” отримав смертельне ураження електрострумом.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку з’ясовуються комісією зі спеціального розслідування, яку очолює головний державний інспектор сектор нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Черкаській області Микола Горошко.

Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, збереження здоров’я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності. Закликаємо роботодавців проаналізувати організацію роботи з охорони праці на власних суб’єктах господарювання та вжити заходи щодо запобігання нещасним випадкам.

Прочитайте ще:

Залиште коментар