На Черкащині відремонтовано 96 км доріг

На Черкащині відремонтовано 96 км доріг

Понад 96 км доріг загального користування відремонтували цьогоріч на Черкащині. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко під час інспектування дорожніх об’єктів у Смілянському та Кам’янському районах.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Там відремонтували найаварійніші ділянки автодороги Київ – Знам’янка. Загалом близько 17 км. Ремонт став можливим завдяки співфінансуванню з місцевих бюджетів і залученню кредитних коштів під державні гарантії. Ідеться про майже 170 млн грн.Ця дорога в межах Кам’янщини та Смілянщини була однією з найгірших в області, – розповів голова Черкаської ОДА. – Але спільними зусиллями та за підтримки народного депутата України Сергія Рудика ми її відремонтували. Тут застосували технологію холодного ресайклінгу з гарантією 10 років. Водії вже точно відчули різницю. Я вдячний також Службі автомобільних доріг області за співпрацю”.

Як зауважив Юрій Ткаченко, поліпшення дорожньої інфраструктури лишається пріоритетом на Черкащині. І до цього питання тут підходять комплексно, починаючи із завчасного проектування.Цьогоріч у Кам’янському районі збудований сучасний асфальтний завод, – сказав очільник області. – Один із найбільших у країні. Продукує 200 тонн суміші за годину. І це важливо для подальшої ремонтної кампанії: коли якісний асфальт не треба звідкись везти, а його виробляють максимально близько до місця”.

Нагадаємо, на Черкащині ухвалена обласна програма фінансування ремонту доріг державного значення.

Прочитайте ще:

Залиште коментар